Mabek Bebek 16 yıllık Anne Bebek Ürünleri tecrübesi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarına devam etmekte olup, ilk kurulduğu gün olduğu gibi müşterisinin menfaat ve çıkarlarını ön planda tutmaya devam ederek her geçen gün gücüne güç katarak büyümektedir. 

Misyonumuz      

Mabek Bebek, günümüzde öne çıkan Anne Bebek ürünleri ihtiyaçlarını, doğru analiz ederek, müşterilerimiz açısından kârlı bir alışverişe dönüştürmeyi gaye edinmiştir.

Vizyonumuz

Mabek Bebek, önümüzdeki yıllarda başta Antalya olmak üzere tüm Türkiye genelinde Anne Bebek Ürünleri sektöründe ilk sıralarda yer almayı vizyon olarak benimsemiştir.

Vizyonumuzu ve misyonumuzu gerçekleştirebilmek amacıyla aşağıdaki ilkeleri politikamız olarak belirledik. 

·         Müşteri Memnuniyeti:

Müşterilerimizin memnuniyeti faaliyetlerimizin odak noktasıdır.

·         Sürekli İyileştirme:

Mabek markalı ürünlerin tüm üretim süreçlerini en başından detaylı olarak analiz eder, uygunsuzluklar ortaya çıkmadan giderir ve sistemimizi sürekli iyileştirmeye çalışırız.

Sektördeki teknolojik yenilikleri ve olanakları yakından takip ederek Mabek markalı tüm ürünlerin üretiminde bu yeniliklerin kullanılmasını sağlarız.

·         Kanunlara ve Mevzuatlara Uyum:

Mabek markalı ürünlerin üretimini ve diğer ticari faaliyetlerimizi ilgili yasa ve hukuk kuralları çerçevesinde yürütürüz.

·         Yüksek Nitelikli Çalışanlar:

Verdiğimiz tüm hizmetlerde konusuna vâkıf, bilgili, işini seven, yaptıkları işten sorumluluk ve gurur duyan, nitelikli ve hedef odaklı istekli bir ekip olarak çalışırız.